(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Адвокат у спадкових справах

Спадщина - питання з яким у житті доводиться зіткнутися кожному і часто можуть виникнути проблеми, які вирішити без допомоги кваліфікованих фахівців неможливо.

Більшості людей дуже важко уявити, як буде проходити процес щодо вступу в спадщину або визнання прав на спадщину, особливо якщо справа доходить до суду, без допомоги досвідченого консультанта.

Адвокат у спадок може не тільки супроводжувати процедуру спадкування в суді, але і допомогти при оформленні свідоцтва про право вступу в спадщину у нотаріуса. Також він допомагає в зборі документів і підкаже часові терміни, в які потрібно вкластися.

Багато хто не знає, що для подачі заяви про вступ в право успадкування існує термін шість місяців з дня смерті спадкодавця, певний законодавчо. У разі, якщо в даний термін укластися з якихось причин не вийшло, за ним піде судовий процес, який може затягнутися на довгий час. Термін подачі заяви міг бути пропущений з поважних причин чи ні, але в будь-якому випадку право на спадщину доведеться доводити в суді, що зробити людині, погано знає законодавство самостійно буде важко . Очевидно, що в подібних ситуаціях адвокат зі спадкового права просто необхідний.

Основні послуги адвоката зі спадкового права

Більшість людей нерідко стикаються з неприємними ситуаціями, пов'язаними із спадком, коли нотаріус не визнає право спадщини або певну посадову особа відмовляється видавати потрібні документи, а може просто видати їх з невідповідністю нормам законодавства. Також нотаріус може відмовитися видавати свідоцтво про право спадкування чи інші спадкоємці можуть подати позов до суду, щоб їх визнали спадкоємцями іншої черги. Таких ситуацій може бути багато і впоратися з ним вам допоможе тільки адвокат зі спадкового права .

Серед послуг адвоката у спадок найбільш популярні:

  • консультація з питань спадщини та подання документів ;
  • допомога в оформленні заповіту ;
  • допомогу у зборі пакету документів для оформлення спадщини ;
  • складання нотаріальних заяв про розділ спадщини ;
  • послуги юридичного супроводу рішення спадкових питань у суді ;
  • консультація про продовження терміну подачі заяви про спадщину ;
  • визнання заповіту або свідоцтва про право на спадщину недійсним ;
  • оформлення і вступ в право спадщини за заповітом і за законом ;
  • допомогу в усуненні від права на спадщину.