(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Адвокат по ДТП

Послуги адвоката по ДТП (або авто адвоката )

Послуги адвоката по ДТП , або авто адвоката на сьогоднішній день дуже популярні і затребувані. Дуже часто до авто адвокату звертаються досить досвідчені водії мають великий стаж. Вся справа в тому , що Ваша участь в ДТП не завжди залежатиме від Вашого досвіду за кермом.

Поширена ситуація , коли навіть водій -професіонал описує обставини ДТП з не вигідною для себе сторони (часто це помилкове бачення ситуації) . Це може спричинити за собою адміністративну або навіть кримінальну відповідальність , власні матеріальні витрати і компенсацію збитку від ДТП іншій стороні.

Чому краще скористатися послугами адвоката по ДТП ?

Серед досвідчених водіїв поширена думка , що вони без праці можуть визначити ступінь винності тієї чи іншої сторони в кожній ситуації на дорозі. Однак на практиці розібратися без допомоги професіонала можна лише в очевидних ситуаціях (наприклад , проїзд на червоне світло , перешкода справа ) .

Механізми ДТП настільки різноманітні , що часом дуже важко зрозуміти в якому разі ситуація на дорозі складна , а в якому навпаки проста .

Саме тому допомога адвоката по ДТП ( досвідченого юриста з багаторічним практичним досвідом саме по частині оформлення ДТП та подальшої оцінки збитку , а також глибокими теоретичними знаннями в області Правил дорожнього руху ) просто необхідна.

Не менш актуальною послугою є допомога при виплаті компенсацій за матеріальний, моральний і фізичний збиток від ДТП. У тому числі це представництво в судах та вирішення питань зі страховими компаніями.

Яку допомогу забезпечує адвокат по ДТП ?

  • Адвокат по ДТП може виїхати на місце ДТП 24 ​​години на добу ;
  • Надає консультацію на місці з питань винності учасників пригоди та можливі наслідки ситуації ;
  • Приймає участь в огляді місця ДТП , надає допомогу в установці свідків , контролює дії працівників автоінспекції ;
  • Представляє інтереси клієнта при перевірці в ДАІ , допомагає в оформленні документів ;
  • Автоадвокат бере участь у проведенні опитування свідків і учасників , відтворенні обстановки ДТП під час досудового розслідування;
  • Представлятиме інтереси клієнта в суді ( участь у судових засіданнях , судовому слідстві , оскарження прийнятого рішення).

Від моменту ДТП до остаточного вирішення усіх формальностей потрібен буде ряд процедур , при яких не обійтися без юридичної допомоги від професіонала . Часто це захист від незаконних рішень служб ДАІ і страхових компаній. Тому наша компанія пропонує нашим клієнтам повний спектр послуг професійного адвоката по ДТП. Будемо раді допомогти Вам у будь-якій ситуації !