Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Як забрати борг? Або до чого тут риба.

Борги - забрати не можна пробачити.

Коли Ви прочитаєте цей текст, то самі вирішите, де поставити кому і відповідно - як діяти, якщо вам не повертають борг (узяті гроші під розписку) : махнути рукою, або стягувати.
Зазвичай клієнт, який приходить до мене з питанням "повернення боргів", цікавиться:
- чи варто починати процес стягнення боргів (а то раптом боржник " образиться");
- які шанси на успіх.
На перший пункт я завжди відповідаю: варто, адже це Ваші гроші, боржник їх обіцяв повернути, але цього не зробив. Тим самим Вас підвів і, не виключено - обдурив. Погашення боргу - обов'язок боржника, не логічно прохати його виконати обіцянку. Треба грамотно провести стягнення боргів.
Другий пункт складніший. Як оцінити шанси? Грунтуючись на своїй 15-річній практиці, я можу сказати напевно - якщо нічого не робити, то своїх грошей Ви не дочекаєтеся. "Дорогу осилить той, що йде" (китайська приказка), "Під лежачий камінь портвейн не біжить" (одеська приказка).
Побудувати точний прогноз і розрахувати результат будь-якого завдання – невдячна справа. Але, роблячи правильні кроки, ми можемо багаторазово збільшити шанси забрати гроші у боржника. Як це зробити? Поясню на прикладі.
стягнення боргівПорівняємо процес стягнення боргів з риболовлею. Ви хочете упіймати рибку (борг), але вона плескається в річці і взагалі не горить бажанням стрибати Вам до рук. У Вас є риболовецька снасть - боргова розписка (чи договір позики). Якщо розпискою про борг не скористатися, то досить швидко вона зробиться непридатною. Адже якщо за 3 роки не подати до суду про стягнення боргів за розпискою або стягнення боргів за договором, то цього не можна буде зробити НІКОЛИ!
Тому так важливо, щоб на підставі Вашого боргового документу юрист компанії "Юркон-ЄС" вчасно склав і подав позов про стягнення боргів. Тобто Ви закинули "невід" в річку, і він починає " працювати". Шанси зросли? Так! І це тільки початок.
боргова розписка

Ви перегородили сіткою лише частину річки. Треба добитися позитивного рішення суду і бажано - на максимально можливу суму.

Після вступу в силу цього рішення можна сказати, що Ваша сітка зайняла майже половину річки.

На підставі рішення отримуємо виконавчий лист, а його здаємо у виконавчу службу, накладаємо арешт на майно боржника.

Тепер можна вважати, що Ваша сітка " розтягнута" максимально: місця " рибці" щоб вислизнути - мало.

погашення боргуА тепер виришіть для себе - в якому випадку більше шансів на успіх, коли сидиш, склавши руки або коли активно "рибалиш"?
Запрошую Вас на безкоштовну консультацію в офісі. З повагою, засновник адвокатської компанії "Юркон-ЄС" Ілляш Ярослав Миколайович.

 

Адвокат по кредитах - детальніше

TEXT.RU - 100.00%