Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Чи потрібний адвокат в кримінальній  справі?

кримінальний адвокат КиївДавайте подивимося правді в очі. Хто-небудь  зможе  спокійно спати,  якщо виявиться учасником кримінальної справи? Навряд.  Ким би Ви не були - потерпілим, обвинуваченим, свідком - Ваше життя у будь-якому випадку зміниться.  Тому чи потрібний Вам адвокат в кримінальній справі, вирішите самі. А ми просто поділимося практичним досвідом; можливо, він буде для Вас корисним.

Виклик до слідчого ще не означає, що до Вас є якісь  претензії. Адже окрім підозрюваного в кримінальному процесі, як правило, є потерпілий і свідки. Проте якщо на досудове слідство Вас викликають в якості потерпілого або свідка, все одно краще заздалегідь забезпечити собі  допомогу кримінального адвоката. Пояснимо чому.

Є давній прийом слідчих : свідок несе відповідальність за правдивість своїх слів, а підозрюваний - ні. І ось приходить людина, досить спокійна і розслаблена, вважає себе свідком і тому  без адвоката. ЇЇ можуть спеціально заплутати, щоб вона   сказала  щось зайве, підписала щось не те. Таким чином свідок плавно стає підозрюваним або співучасником. Так що необхідність захисту свідка  адвокатом залишається  на ваш розсуд.

З потерпілим зрозуміліше. Представництво інтересів потерпілого - розповсюджена послуга адвокатів. Тут завдання адвоката - простежити, що б винні не уникнули покарання, вирішити питання про відшкодування матеріального і морального збитку, нанесеного злочинцем.

Безумовно, основна робота адвоката - захист у кримінальній справі підозрюваних, захист підсудних, тобто допомога тим особам, яким висунені звинувачення. Це якраз та категорія осіб, яким захист інтересів в суді і на досудовому слідстві потрібний обов'язково. При цьому - чим раніше в справу вступить адвокат, тим краще!

Давайте підсумуємо: якщо Ви маєте спеціальні знання і навички у сфері кримінального права, тоді маєте шанс самостійно собі допомогти.

Якщо ж ні, радимо звернутися в компанію "Юркон-ЄС".  Не ризикуйте  найціннішим, що у Вас є: життям, здоров'ям і нервами близьких. Ми вже більше 10 років  використовуємо законні способи вийти з ситуації з найменшими втратами або взагалі без них.

TEXT.RU - 100.00%