Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

юридические услуги цена

Ціни

Ціни на всі види юридичних послуг адвокатської компанії "Юркон-ЄС"

Юридична консультація у нашому офісі або онлайн – від 900 грн. Залежить від категорії запиту і наявних акційних пропозицій.

Повний юридичний аналіз по конкретній справі – 1500 грн.

Обслуговування бізнесу.

Є два варіанти:

1. Ми виконуємо точкові задачі, як тільки вони у вас з'являються. Вартість роботи юриста - 1500 грн/година.

2. Ви обираєте пакетне обслуговування, де оплачуєте щомісячну абонплату. Вартість пакету допоможе зформувати юрист після спілкування - тож для початку запишіться на консультацію.

Розлучення онлайн "під ключ" - від 7000 грн. Деталі - тут. 

Інші сімейні справи - аліменти, поділ майна подружжя, суперечки з батьківських прав тощо - тут ціну можна визначити тільки розуміючи реальний об'єм роботи. Тому запрошуємо в офіс для попереднього знайомства. 

Супровід угод з нерухомістю - вартість послуг буде залежати від того, який саме об'єм юридичної допомоги вам потрібен. Це може бути просто перевірка документів і власника, а можуть бути й комунікація із забудовником, проведення переговорів від вашого імені та внесення змін у договір. Юрист з нерухомості навіть може підтримати вас під час оформлення купівлі- продажу у нотаріуса.

В цілому вартість послуг з супроводу угоди починається від 4000 грн.

Інші справи з нерухомістю (спадщина, визначення частки тощо) - тут ціну можна визначити тільки розуміючи реальний об'єм роботи. Тому запрошуємо в офіс для попереднього знайомства.Для певних категорій справ і клієнтів, за взаємною домовленістю, можлива оплата у вигляді розстрочки.

Ми на зв'язку за телефонами вгорі сайта.