Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

reshenie korporativnuh sporov kievНа підприємстві виник корпоративний спір? Дозвольте Вам допомогти.

Компанія "Юркон-ЄС" надає повну юридичну підтримку під час вирішення корпоративних спорів в Києві.
Якщо треба визнати недійсними рішення загальних акціонерних зборів, під час яких був порушений порядок особистого сповіщення кожного акціонера, то "Юркон-ЄС" забезпечить Вас супроводом для вирішення цього виду спору.

Вам потрібна допомога у спростуванні рішень, прийнятих на зборах? Ми зможемо виявити порушення порядку загального акціонерного голосування на зборах.

Наша адвокатська компанія зможе здійснити процедуру визнання положень статуту акціонерного товариства недійсними, якщо вони суперечать нормам і правилам, встановленим чинним законодавством. Аналогічну процедуру ми можемо провести щодо рішень керуючих органів.

Ви не можете отримати долю або частину власності в господарському товаристві? Ми допоможемо суттєво прискорити цей процес.

Компанія "Юркон-ЄС" успішно здійснює скасування угод, що укладаються господарським товариством. Ми зможемо виявити випадки порушення чинного законодавства або власної засновницької документації.

Ви зможете отримати/повернути свій внесок до статутного капіталу суспільства, позбавитися від проблем під час оцінки засновницьких внесків, а також отримати виплату у разі виходу з товариства.

Наші юристи допоможуть визнати недійсними засновницькі документи, якщо вони були підписані тільки головою діючого правління, без загального рішення зборів.

Також ми здійснюємо вирішення корпоративних конфліктів, які виникають у зв'язку з діяльністю відокремлених відділень або інших самостійних філій підприємства.

Ми можемо представляти Ваші інтереси у будь-яких судах, державних інстанціях, установах і органах для вирішення питання про незаконні рейдерські дії, спрямовані на контроль над активами Вашого підприємства або організації.

Корпоративний спір буде вирішений у будь-якому випадку - навіть якщо для цього ми покладемо всі сили і багато часу. Тому що ми завжди працюємо на результат.