Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Навіщо потрібний адвокат по кредитах - тільки чесна інформація.

адвокат по кредитах КиївУ цій статті ми зібрали головні причини, через які люди шукають адвоката по кредитах ( Київ). Якщо у Вас схожі труднощі, то через 1 хвилину Вам стане зрозуміло, як діяти, щоб їх подолати. Ваша кава навіть не встигне охолонути. Тож почнемо.

 

Через різкі зміни курсу валют Ви вже виплатили суму кредиту в подвійному розмірі. Банк нарахував пеню і не зменшує відсоток. Зробіть паузу і зверніться в нашу компанію, Вам допоможе адвокат по кредитах. Тому що тільки за допомогою професійного кредитного адвоката Ви збережете свій бюджет і нервові клітини.

Ви вирішили взяти кредит, але складний договір на 20 листах викликає роздратування.
Юрист по кредитах нашої компанії вичитає договір і якщо треба - пояснить значення спеціальних термінів, запропонує внести в кредитний договір пункти, що Вас захистять. Адже текст договору надається банком. І практично все в ньому - це захист інтересів банку. А як же права клієнта? На що посилатися, якщо раптом треба буде йти на суд з банком? Банк теж зацікавлений отримати клієнта, тому, ми можемо добитися для Вас кращих умов в договорі. Без допомоги кредитного юриста точно не обійдеться. Тому що кожен повинен розбиратися у своїй справі.

Коли доходить до кредитних суперечок з банком в суді, договір - основа всієї справи. Якщо договір захищає не лише інтереси банку, але і клієнта, набагато легше в суді довести Вашу правоту. Зменшити відсотки, прибрати неправомірно налічені відсотки, штраф, пеню, відстояти заставне (іпотечне) майно і багато чого іншого - так працює кредитний адвокат. Київ - фінансова столиця, кількість кредитних справ в судах нашого міста - величезно, як і кількість адвокатів, що працюють в цій сфері. Юристи адвокатської компанії "Юркон-ЄС" мають потужний досвід в роботі з кредитними договорами, в судових тяжбах із банками, у боротьбі з колекторами. Також є позитивна практика по захисту інтересів поручителів по кредиту.

У цих та інших обставинах допомагаємо повернути Вам спокійний сон. Тому що не буває безвихідних ситуацій.

Запрошуємо на безкоштовну консультацію!

Адвокат по ДТП - детальніше

TEXT.RU - 100.00%