(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Ліквідація СПД

Припинення діяльності підприємця має завершуватися його ліквідацією. Тільки так юридичну особу буде виключено з державного реєстру, отже - звільнено від своїх обов'язків, податкового обкладення і т. п. Причини для закриття ПП, СПД, ФОП в Україні можуть бути різні, але в цілому виділяють добровільну і примусову ліквідацію.

Якщо Ви хочете закрити ПП, СПД, ФОП в Києві, ми підкажемо найменш витратний і швидкісний шлях. Так, спочатку рішення про закриття публікується в державному реєстрі підприємств.

Після цього підприємця знімають з обліку в наступних інстанціях:

  • Державної податкової інспекції,
  • Служби зайнятості,
  • Пенсійному фонді,
  • Фонді соціального страхування.

Закриття ПП, СПД, ФОП в Києві проходить відразу на кілька фронтах. Паралельно з перевірками діяльності підприємця, відбувається знищення друку, архівація документів і закриття банківського рахунку ПП, СПД або ФОП. Закриття в 2012 році, незважаючи на всі розмови про його спрощення, продовжує бути досить складною процедурою. Втім, якщо ПП не має заборгованості перед державними органами, а кредитори не заявили свої претензії, ми зможемо істотно прискорити процес.

Звертаємо Вашу увагу, що ліквідація СПД можлива за допомогою реорганізації (злиття, поглинання або перетворення), після якої раніше існуюча юридична особа діяти перестає. У такому разі його зобов'язання не виплачуються, але переходять до нового суб'єкту правовідносин.

Якою б не була Ваша ситуація, ми завжди знайдемо вихід. Закриття СПД, ФОП, ПП в Києві за допомогою юридичної адвокатської компанії «Е. П. І. Центр» - це гарантія позитивного результату. Ми ніколи не діємо в обхід існуючого законодавства, але знаємо чимало потаємних ходів - і з радістю поділимося своїм знанням з нашими клієнтами.