Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Сопровождение сделок с недвижимостью

Юридичний супровід угод з нерухомістю.

Допомагаємо Вам усунути  99% ризиків при купівлі нерухомості  - за допомогою великого досвіду і сучасних інструментів юридичних досліджень.

А ще даємо можливість заощадити на Юридичному супроводі угод купівлі-продажу нерухомості. Справа в тому, що наші послуги з цього питання складаються з різних етапів. Можливо, Вам потрібні всі, а можливо - тільки один? 

До 31.12.2023 року ми вирішили зробити 30% знижку на вартість кожного етапу, всього 100 у.о. замість 150 у.о., як було раніше. А якщо Вам потрібні всі етапи під ключ, то додамо ще приємну знижку після консультації.Тож, давайте розглянемо, чим будемо для Вас корисними!

1. Розвідка.
Збір первинної інформації про минуле нерухомості та продавця/покупця. Наприклад, хто був власником раніше (благонадійність продавця), чи є суперечки з цієї нерухомості (кримінальні справи, судові розгляди, виконавчі провадження, арешти). Якщо йдеться про первинний ринок (новобудова), ми можемо зібрати інформацію про забудовника – наскільки він надійний.

2. Документи на нерухомість.
Перевіряємо, вивчаємо документи про право власності на нерухомість, якщо новобудова - чи в порядку в забудовника дозвільні документи на будівництво і землю.

3. Юридичний аналіз та внесення правок до договору.
Кожна угода купівлі/продажу нерухомості, як у первинному, і на вторинному ринку ОБОВ'ЯЗКО оформляється підписанням договору. Ми складаємо індивідуальний (конкретно з Вашими побажаннями) або вносимо правки у наданий іншою стороною договір, при цьому рекомендуємо використати той чи інший вид договору (вони бувають різні).

4. Консультація.
Зустріч з адвокатом по нерухомості нашої компанії, на якій Ви отримаєте відповіді на всі питання стосовно угоди, а також отримаєте практичні рекомендації та поради (у деяких випадках клієнти не розуміють юридичної суті документів, які вони підписали або збираються підписати).

5. Комунікація з учасниками угоди.
Кожна угода супроводжується спілкуванням із брокерами, продавцями/покупцями, представниками забудовника, нотаріусами тощо, в рамках якого потрібно з'ясувати, обговорити та врегулювати безліч важливих питань. Не маючи досвіду в угодах з нерухомістю, клієнти навіть не здогадуються, в яких питаннях їх можуть «водити за ніс».

6. Безпосередньо сама угода.
Наш юрист - спеціаліст з нерухомості присутній (в т.ч. у нотаріуса) під час підписання документів та проведення угоди для того, щоб ще раз перевірити остаточні документи, юридично зафіксувати факт передачі грошей (складення розписки), проконтролювати передачу грошей та документів.
Результат – Ви застраховані від «підводних каменів» і зберегли свої кошти (ну, і нервові клітини, звичайно ж).

Запишіться на консультацію вже сьогодні!

Розділ майна - детальніше

TEXT.RU - 100.00%