«Юркон-ЄС»- юристи нового покоління:
мінімум пафосу - максимум результату.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Сопровождение сделок с недвижимостью

Юридичний супровід угод з нерухомістю.


Ми хочемо поділитися з вами секретом - як можна заощадити від 25 000 грн при купівлі нерухомості. Алгоритм простий, але ще не усі його використовують. І так, запам'ятовуйте:

1. Ви без посередників знаходите квартиру/будинок/землю тощо.
2. Звертаєтеся до юристів по нерухомості адвокатської компанії "Юркон-ЄС"
3. Отримуєте наступний комплект послуг :

- Розвідка. Мається на увазі збір первинної інформації про минуле нерухомості. Наприклад, хто був власником раніше, чи є суперечка по цій нерухомості (кримінальні справи, судові розгляди). Якщо йде мова про первинний ринок (новобудови), ми можемо зібрати інформацію про забудовника - наскільки він надійний, чи в порядку у нього дозвільні документи.

- Документи на нерухомість. Перевіряємо, вивчаємо документи, що встановлюють право, здійснюємо вичитування, правку договору відчуження нерухомості.

- Безпосередньо сама угода. Наш юрист по нерухомості перебуває у нотаріуса під час проведення угоди для того, щоб ще раз проглянути документи, скласти розписку про отримання грошей, проконтролювати передачу грошей і документів.

4. Результат- ви застрахувалися від "підводних каменів" і зберегли свої грошові кошти (ну, і нервові клітини, звичайно ж).

Давайте з вами підрахуємо економію в цифрах:

  • Припустимо, вартість об'єкту нерухомості- 40 000$
  • Комісія рієлтора - мінімум 3%, що складає 1200$
  • Фіксована вартість послуги юриста для супроводу угоди - 200$
  • Економія складає 1200-200=1000$, що становить від 25 000 грн

В результаті 15 років роботи компанії "Юркон-ЄС" юристами по нерухомості було проведено 146 угоди. Наші клієнти придбали в м. Києві і київській області :
- 22 земельних ділянки,
- 17 заміських будинків,
- 11 офісних приміщень,
- 39 квартир в нових будинках
- 61 квартира на вторинному ринку нерухомості.

Ми будемо раді попрацювати над вашим питанням. Чекаємо вас за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 5А. Консультація- безкоштовна.

Розділ майна - детальніше

TEXT.RU - 100.00%