«Юркон»- юристи нового покоління:
мінімум пафосу - максимум результату.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Питання-відповіді

Олена, м. Київ

15.04.2016
Доброго дня, мене цікавить встановлення батьківства. Чи складна це процедура і як взагалі вона проходить?

Процедура досить непроста. Якщо немає згоди обох сторін піти до експертної установи і здати зразки ДНК дитини і батька, доведеться  подавати до суду.  Зацікавлена сторона подає позов до суду, і за її клопотанням призначається вищезгадана  експертиза ДНК, яка і поставить остаточну точку в цьому питанні. Варто відмітити, що саме на зацікавлену сторону - позивача буде покладений обов'язок сплатити послуги експертної установи, проте право вибору цієї установи - також за позивачем.

Анатолій, м. Вишневе

02.02.2016 г.
Як можна визнати недійсним договір дарування?

Раніше моя відповідь була б коротка – ніяк. Це був той вид договорів, який визнати недійсним було практично нереальне.  Тому що суди вказували на те, що у момент підписання договору дарування і передачі дару вже, фактично  усі юридичні наслідки настали - дарувальник подарував, а обдарований - прийняв дар, от і все. Таким чином часто відбувалися афери, або це були приховані договори купівлі-продажу. Але нещодавно Верховним судом прийнято роз'яснення, яке змінило ситуацію.  Суть в наступному: якщо людина помилялася внаслідок свого похилого віку, стану здоров'я та ін., і  підписала договір дарування не розуміючи того, що  втрачає право власності на подаровану річ, то такий договір можна визнати недійсним, якщо буде доведено, що насправді людина хотіла не подарувати, а продати, або укласти договір довічного утримання.

Роман, м. Коростень

27.11.2015 г.
Підкажіть, чи можна самому скласти позовну заяву для розділу майна? Я в принципі розумію загальні правила, але і не хотілося б ризикувати.

У адвокатському середовищі є  жарт:  наші люди вважають, що можуть  успішно лікуватися  самі.  При цьому у когось виходить, у когось ні. Щось схоже можна спостерігати  і по відношенню до  юристів, і з схожими наслідками.
 На жаль, багато хто думає, що скласти позов - легко. Можу з цією думкою погодитися тільки  частково - скласти позов про розлучення - дійсно не дуже складно, маючи перед очима приклад. Але  усі інші позови я б рекомендував складати за допомогою кваліфікованих юристів.  Дуже важливо, щоб  юрист спеціалізувався   саме на сімейному праві.

Позов - це основа усієї справи,  і від того, яким він буде, залежить результат. На мою думку, від якості позову результат розгляду справи залежить більш ніж на половину, а то і на дві третини. Чому? Тому що  власне позов про розділ майна має величезну кількість нюансів .  Наприклад,  як розписати долю кожного, як оцінити майно, предмет розділу, як врахувати інтереси дитини,  чи можна майно або його частину визнати власністю однієї людини і так далі. Звертайтеся в компанію " Юркон", і з нашою допомогою Ви збільшите  свої шанси на виграш справи.

Дарина, м. Київ

13.11.2015 г.
На моєму підприємстві (ТОВ) скоро буде зміна юридичної адреси. Чи доведеться вносити зміни в статут?

Безумовно. Більше того, зміни треба буде внести в ЄДРПОУ, отримавши при цьому нову виписку, яка зараз є основним документом будь-якого підприємства в т.ч., - ТОВ. Важливо - юридичну адресу бажано міняти у рамках одного району. Інакше буде відбутися довга і важка процедура переходу в інший район і, відповідно, в іншу податкову інспекцію.

Микола, м. Харків

18.08.2015 г.
Ми з дружиною брали на моє ім'я декілька кредитів - на ремонт квартири і меблі. Зараз живемо окремо вже 2 роки, ще не розвелися, але збираємося. Весь цей час я виплачував кредит, хоча в тій квартирі не мешкав і меблями, відповідно, не користувався. Чи можу я при розлученні отримати від дружини грошову компенсацію? І як це правильно зробити?

Так, ви маєте право на грошову компенсацію у разі, якщо річ, що підлягає розділу, не може бути поділена фізично на дві частини без втрати її функціональності (машина, ремонт та ін.). Ваші побажання і розмір компенсації треба буде описати в позові,  бажано мати докази (чеки, накладні і ін.) вартості проведеного ремонту.

 
Шановний відвідувач, тут Ви можете поставити своє питання юристові.
Відповідь – протягом 24 годин:
Ваше ім'я?

Вкажіть Ваш контактний телефон

Перевірте email ще раз

Ваше запитання
Ваше сообщение не содержит информации

Прикріпити документ
Неверный ввод

Неверный ввод

  

 

Понравилось? Поделитесь с друзьями:

Ви вже йдете?
Якщо не знайшли необхідну інформацію, замовте дзвінок і наші фахівці зв'яжуться з Вами в найближчі хвилини.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я?

Вкажіть телефон без "-" або букв