Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Дізнайтеся, що робити, якщо у Вас виникла суперечка з податковими органами.

Податкові спори виникають з причин порушень оподаткування, помилок при виробництві податкових розрахунків або є результатом невірного розуміння і неправильного тлумачення норм податкового права. Податкові казуси часто є наслідком порушення чинного законодавства з боку податкових служб. Врегулювання податкових суперечок в подібних випадках вимагає допомоги і участі професійного адвоката. Такий юрист по податках бачить своє завдання у відстоюванні інтересів певної особи, як юридичної, так і фізичної.
Спори з податковою можуть виглядати як пред'явлення податковими службами до оплати деяких грошових сум у вигляді податкових зборів, штрафів або пені без надання на це документальних обгрунтувань. Податкові спори можуть відбуватися у випадках, коли платником податків вноситься надмірна сума, а податкові інспектуючі органи відмовляються повертати йому кошти, внесені з переплатою, або не хочуть зараховувати їх як майбутній платіж.
Порушення іншого роду можуть полягати у безпідставному списанні грошових коштів з рахунку або блокуванню рахунку платника податків. Також трапляються випадки, коли ігноруються запити, заяви і письмові звернення платника податків. Податкові служби можуть виступити з необгрунтованою відмовою особі у відшкодуванні йому ПДВ.
Податковий адвокат може знадобитися ще на стадії врегулювання податкового конфлікту у момент його досудового розгляду. Такий варіант носить більш прийнятний характер, оскільки позбавляє потерпілу особу від необхідності брати участь в судовому процесі, економлячи його час і гроші.
Податкові спори в суді вирішуються на користь платника податків, якщо спостерігається порушення чинного законодавства, яке було допущено податковими службами. Позитивне вирішення суперечки в судовому порядку для платника податків можливе тільки при наданні суду юридично обгрунтованої аргументації, для чого потерпілому потрібен адвокат з податкових спорів.


Суд з податковою буде виграний вами після того, як з боку фахівців нашої компанії :
1. Вам будуть надані консультації з податків та роз'яснені усі правові аспекти проблеми.
2. Складені письмові скарги, звернення і запереченнями з приводу дій і рішень органів податкового контролю для напряму їх у відповідні інстанції;
3. Буде виконано оскарження рішення податкової в суді.
Значний досвід і високий рівень кваліфікації наших фахівців безпосередньо впливають на результат спору з податковими органами на вашу користь!