(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Реєстрація фірм

Перспективи

Отже, Ви хочете вибратися з виру "довічних службовців" - і почати працювати на себе. Це сміливе рішення, незважаючи на свою популярність, може неприємно відгукнутися, якщо Ви відразу не розберетеся в усіх тонкощах юридичної реєстрації ТОВ. У Києві ми - визнані фахівці в справі відкриття фірм, і з радістю допоможемо Вам відправитися в самостійне плавання в океані бізнесу. У Вас буде свій корабель і своя команда, а ми гарантуємо Вам попутний вітер і прокладемо оптимальний маршрут.

Реєстрація підприємств (юридичних осіб) проходить у кілька етапів. У наших співробітників Ви зможете отримати відповіді на всі запитання, а на цій сторінці ми просто окреслимо загальний план дій, необхідний, щоб відкрити ТОВ. Реєстрація фірм здійснюється строго за буквою закону; ми гарантуємо допомогу на всіх етапах реєстрації нового підприємства, оперативність і абсолютну легітимність всіх документів.

Процес

Створення ТОВ включає в себе:

  • Вибір відповідної назви фірми. Реєстрацію імені часто недооцінюють, але, продовжуючи океанську метафору, "як корабель назвеш , так він і попливе".
  • Визначення майбутніх видів діяльності та підготовка документів для реєстрації ТОВ в районній державній адміністрації.
  • Оформлення ТОВ , в результаті якого Ви отримуєте свідоцтво про реєстрацію та один примірник статуту.
  • Отримання довідки з ЄДРПОУ (Єдиного Державного Реєстру Підприємств і Організацій України ) - Вашій фірмі присвоюється спеціальний код, призначений для забезпечення єдиного принципу обліку та контролю за діяльністю українських підприємств.
  • Подачу документів до Державної податкової інспекції.
  • Виготовлення печатки , якому передує звернення до відділення відповідної дозвільної системи .
  • Реєстрацію в пенсійному фонді та фондах соціального страхування .
  • Відкриття банківського рахунку.

Результат

Реєстрація компанії вважається успішною тільки після проходження всіх цих етапів, на кожному з яких Вас чекає низка інстанцій і документів. Успішна реєстрація ТОВ залежить від багатьох факторів: термінова вона чи ні, який тип діяльності Вашої компанії, система майбутнього оподаткування тощо. Ці ж нюанси впливають і на ціну послуги.

Наші пропозиції - це завжди оптимальне співвідношення швидкості, ціни і якості сервісу. Крім іншого, у нас можна замовити недорого реєстрацію ТОВ "під ключ". Ця послуга дозволить Вам повністю дистанціюватися від усіх юридичних перипетій, але за лічені дні стати володарем зареєстрованої фірми в Києві чи іншому місті України .