(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Як відбувається реєстрація ФОП у 2020 р. ?

реєстація ФОП

Ми підготували для Вас свіжу інформацію про те, як правильно здійснюється державна реєстрація ФОП. І цікавий бонус - в кінці статті.

 

  

Етап 1. Готуються документи для реєстрації ФОП.
1.1 Заповнена заява на реєстрацію ФОП (фізичної особи - підприємця).
1.2 Копія ІПН (Індивідуальний податковий номер, або ідентифікаційний код).
1.3 Заява про застосування спрощеної системи оподаткування. Хоча можна подати її пізніше, безпосередньо до податкової.
Пакет документів необхідно подати до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. На сьогоднішній день значно полегшено процедуру реєстрації ФОП: можна проводити реєстрацію ФОП в Києві не залежно від того, де прописаний підприємець.

Етап 2. Подання документів (є кілька способів).
2.1 Особисто.
2.2 Через уповноважену особу (представника).
2.3 Реєстрація ФОП онлайн
2.4 Через відділення «Укрпошти».

Етап 3. Внесення даних у Державний реєстр.
Якщо з документами все гаразд, після 24 годин з моменту подання за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch/ публікується виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців. У ній - інформація про постановку ФОП на облік у податковій, органах статистики, номер платника єдиного соціального внеску і дата реєстрації.

Етап 4. Печатка. Якщо підприємець є платником ПДВ, то він зобов’язаний використовувати печатку. Дозвіл на виготовлення печатки (як це було раніше) не потрібний.

В решті решт, давайте підсумуємо Ваші вигоди від нашої співпраці.
Ви суттєво економите час. Весь непростий шлях реєстрації ми проходимо замість Вас достатньо швидко, тому що робимо це майстерно.
Ви заощаджуєте кошти на щось приємне. Тому що виправлення помилок у адміністраціях - платна послуга. А ми їх просто не припускаємось.
Ви стаєте нашим постійним улюбленим клієнтом, отримаєте у подарунок 10% знижку на будь-які юридичні послуги, а також бонуси за рекомендації друзям.
Всі подробиці ми готові обговорити в нашому офісі, запрошуємо Вас вже сьогодні!

Реєстрація ФОП ціна- дивіться тут

Ліквідація підприємств - детальніше

TEXT.RU - 100.00%