(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Реєстрація підприємств та підприємців, ліцензування

Регистрация предприятий и предпринимателей,  лицензирование. “Э.П.И. Центр” - юридические и адвокатские услуги

Безкоштовна, але важлива порада - не працюйте « в чорну», зареєструйте свій бізнес і ви позбавите себе від безлічі проблем, які можуть виникнути.
Підприємство - самостійний суб'єкт господарювання, створений для задоволення суспільних чи особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково - дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому законодавством України.

 

1 . Вибір організаційно - правової форми підприємств.

В Україні найбільшою популярністю користуються товариства з обмеженою відповідальністю та приватні підприємства. Також дуже популярно реєструватися приватними підприємцями (СПД - ФОП )
Після вступу в силу Цивільного Кодексу з 01.01.2004р., Коли стало можливо реєструвати товариство з обмеженою відповідальністю з одним засновником, багато клієнтів вибирають - товариство з обмеженою відповідальністю, скорочено - ТОВ.

Саме головне достоїнство товариства з обмеженою відповідальністю - обмежена відповідальність засновників за боргами (у розмірі їх частини в статутному фонді ) і відносно невисокий розмір статутного фонду - 100 мінімальних заробітних плат.
Тим хто бажає заснувати підприємство одноосібно і не бажає створювати статутний фонд більше підходить приватне підприємство - ПП (не плутати з приватним підприємцем - це фізособа).

Ще одним важливим фактором при виборі організаційно-правової форми є респектабельність назви. Великі компанії та іноземні партнери будуть більш доброзичливі до Акціонерного товариства, чим до приватного підприємства.

Акціонерне товариство повинно мати мінімальний статутний фонд - 1000 мінімальних заробітних плат. Реєстрація Закритого акціонерного товариства дорожче, ніж будь-якого підприємства, а додаткові витрати на утримання реєстратора ( власника акцій ), депозитарію і т.д. обходяться близько 1000$.

Якщо Ви не впевнені у виборі форми майбутнього підприємства, співробітники нашої компанії готові допомогти Вам зробити правильний вибір.


2. Процес реєстрації підприємства:

Регистрация предприятий и предпринимателей,  лицензирование. “Э.П.И. Центр” - юридические и адвокатские услугиПісля вибору Клієнтом організаційно - правової форми, назви, видів діяльності, підготовки статутних документів, внесення статутного капіталу та інших підготовчих дій ( в яких ми активно допомагаємо ), починається власне реєстрація. Реєстрація проводиться повністю нашими співробітниками, наприкінці даного процесу клієнту видається повний пакет документів підприємства та друк.