(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Реєстрація СПД

Реєстрація приватного підприємця

Оформлення ПП, СПД, ФОП - це регламентована українським законодавством процедура створення підприємницької одиниці. Для того, щоб цей процес пройшов швидко і безболісно, звертайтеся до нас, і фахівці «Е. П. І. Центру»допоможуть відкрити ПП, СПД, ФОП в Києві якомога швидше. Ніяких більше робіт з "підпілля" і сумнівного юридичного статусу - Ви будете офіційно значитися як суб'єкт підприємницької діяльності.

Отже, реєстрація ПП, СПД, ФОП в Україні проходить в наступному порядку:

  • Вибір системи оподаткування - визначення видів майбутньої діяльності.
  • Підготовка всіх необхідних документів для відкриття ПП, СПД, ФОП.
  • Оформлення в органах державної реєстрації, по результатам яких Ви отримуєте свідоцтво про реєстрацію та один примірник статуту.
  • Подача документів до Державної податкової інспекції.
  • Реєстрація у пенсійному фонді та фондах соціального страхування.
  • Виготовлення печатки.
  • Відкриття банківського рахунку.

Правильна і легітимна реєстрація ФОП - необхідна умова ведення прибуткового бізнесу. Однак тяганина з реєстраційними документами, невідповідні параметри, зазначені в статутний документації для того чи іншого бізнесу, нечувані ціни "благодійних внесків" та інші прояви бюрократії заважають зареєструвати ПП, СПД, ФОП в бажані терміни.

Тут і вступає юридична адвокатська компанія «Е. П. І. Центр» - Ваш надійний провідник по паперовим коридорах українських державних структур. З нами Ви почнете працювати тоді, коли всі інші ще будуть чекати офіційного підтвердження своїх прав на підприємницьку діяльність. Ми гарантуємо, що реєстрація СПД пройде успішно і гладко, забезпечивши Вам блискучу кар'єру і матеріальний успіх.