Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Внесення змін до статуту - нові правила.

зміна юридичної адреси, зміна видів діяльності"… Незначні деталі, як правило, найважливіші."
Шерлок Холмс

У цій статті ми пропонуємо Вам дещо особливе. Не просто перелік наших послуг, а і декілька цінних порад.
Найчастіше до нас звертаються у таких питаннях: зміна директора, зміна юридичної адреси, збільшення статутного капіталу, зміна засновників.
На сьогоднішній день за внесення змін до статутних документів передбачений збір у розмірі 410 грн. Його треба вносити на рахунки того відділу державної реєстраційної служби, в якому Ви проводите реєстрацію змін. Адже тепер не треба їхати саме в той район, в якому зареєстровано підприємство, можна все зробити в найближчому.
Зміна директора не вимагає внесення змін до статуту, але в разі якихось інших змін потрібне підписання нової редакції статуту, і відповідно - реєстрації статуту. Адже юридична адреса і дані засновників прописуються в статуті, так що без його заміни не обійтися.
Так, вихід із складу засновників оформляється договором відчуження частини, і новий засновник повинен підписати нову редакцію статуту. В ній і фіксуються внесення змін до статуту, а саме - зміна власника.
Зміну юридичної адреси (вона зазначена в статуті ТОВ) ми рекомендуємо робити у рамках одного району. Тому що інакше Вас чекає довгий і нелегкий процес переходу з району в район.
Ми з Вами знаємо, що засновники ТОВ вносять статутний капітал і мають право змінити директора, їх дані повністю зазначаються в статуті. Зверніть увагу, зараз потрібно писати адресу реєстрації засновника повністю - наприклад "місто Київ", а не "м. Київ", як було раніше.

Бачите, скільки нюансів? А тепер - 3 причини звернутися саме в компанію "Юркон-ЄС".
1. Черги - Вам доведеться стояти в них не один раз. А ми знаємо, як з цим впоратись.
2. Помилки. Часто буває, що у 3х фахівців з одного відділу держ. Реєстрації різні вимоги до одного документу. Ви стомитеся все виправляти, повірте. А ми вивчили усі особливості заповнення документів.
3. Час і гроші. Поки ми виконуємо свою роботу, Ви займаєтеся своєю. Ми впевнені, що за цей час Ви заробите більше, ніж заплатите нам за послуги.

Тому запрошуємо на безкоштовну консультацію, готові обговорити Ваші завдання.

Корпоративні спори - детальніше

TEXT.RU - 100.00%