Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Дізнайтеся, як відбувається реєстрація підприємств в 2020 році.

реєстрація підприємства КиївРозпочнемо з новин, а потім запропонуємо Вам просту інструкцію, з чого почати реєстрацію підприємства в Києві.
26.11.2015 р. був ухвалений Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань".
В ньому визначені 3 категорії суб'єктів державної реєстрації, що матимуть відповідні повноваження.
1. Органи місцевого самоврядування.
2. Нотаріуси.
3. Акредитовані суб'єкти.
Окремо виділена реєстрація організацій - її здійснює тільки Міністерство юстиції України.
У інших аспектах зміни незначні, тому рухаємося далі.

На початку Ви обираєте організаційно-правову форму підприємства. Практика реєстрації фірм показує, що найбільш популярні форми - це: фізична особа-підприємець (ФОП), товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватні підприємства (ПП) та акціонерні товариства.
Переваги ФОП- проста система реєстрації, невисокі витрати, проста система звітності. З недоліків- підвищена особиста відповідальність.
Головне перевага ТОВ - кожен з учасників несе відповідальність в межах внесеної долі до статутного капіталу. Його розмір може бути будь-яким, від 1 гривні. Форма звітності- значно складніша, ніж у ФОП. Рекомендується розробити свій унікальний статут.
Форма ПП трохи менш популярна. Відсутні вимоги щодо мінімального розміру статутного капіталу, але також відсутні й інші елементи законодавчого регулювання. Через це ускладнюються судові спори.
У акціонерного товариства мінімальний розмір статутного фонду - 1250 мінімальних заробітних плат. Акціонери несуть відповідальність з боргів підприємства в межах розмірів своїх акцій. Реєстрація акціонерного товариства дорожча, ніж будь-якого іншого підприємства, тому що здійснюється випуск акцій.
Якщо Ви маєте сумніви щодо вибору форми майбутнього підприємства, співробітники нашої компанії готові допомогти.

Після того, як Ви визначилися з формою, виконуєте наступні дії:
- обираєте назву і види діяльності;
- готуєте статутні документи;
- вносите статутний капітал.
Потім наші співробітники повністю проводять реєстрацію підприємства в Києві. В результаті видають Вам повний пакет документів підприємства та печатку.
Наша компанія також має досвід в оскарженні відмови у державній реєстрації.

Ми гарантуємо допомогу на усіх етапах реєстрації нового підприємства, оперативність і абсолютну легітимність усіх документів, тому що здійснюємо її строго згідно букві закону.

 

Реєстрація підприємства ціна

Реєстрація змін - детальніше

TEXT.RU - 100.00%