(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Справжні розцінки адвоката : скільки і чому?

адвокат у кримінальних справах цінаШановний відвідувач, мене звати Ярослав Миколайович. Я - засновник компанії "Юркон-ЄС" і адвокат у кримінальних справах. У цій статті ми об'єктивно подивимося на мою роботу і з'ясуємо, за що і скільки платять мої підзахисні.

Часто клієнти запитують: чому вартість захисту адвоката у кримінальних справах завжди вища, ніж з цивільних або господарських питань. Звичайно, ми не будемо дивитися на фантастичні гонорари "крутих" адвокатів – вони отримують величезні гроші, навіть якщо просто сидять і п'ють чай. Ми поговоримо про середню ціну послуг адвоката у кримінальних справах.
Отже, вартість послуг висока, і це закономірно з двох причин:

1. Кримінальний адвокат = термінова допомога.

Немає часу на довгі роздуми, як діяти і що робити, коли підзахисного затримали і протягом 3-х діб оберуть запобіжний захід. А зустрічатися зі своїм підзахисним треба буде в тісній темній кімнаті для бесід із затриманим, а не в затишному офісі. Навколо стоїть нервове напруження: заплакані родичі, представники звинувачення - слідчі і прокурори, які вічно поспішають, часто дуже неввічливі та йдуть «напролом». У таких обставинах працювати, та ще і давати результат зможе тільки професійний адвокат у кримінальних справах.

2. З особистого досвіду - у кримінальних справах я роблю все сам.

Отримавши справу, аналізую закони, судову і слідчу практику, виробляю тактику і стратегію захисту, обговорюю їх з підзахисним, пишу документи (скарги, клопотання, апеляції) і подаю їх САМ. Хоча у мене є помічники. Але ставка в кримінальних справах занадто висока! Будь-яка дрібниця - помилка, пропуск термінів нехай навіть на годину - і наслідки можуть бути дуже погані. Ось і виходить, що послуги адвоката з кримінальної справи - це "hand made", тобто ручна робота, що відповідно коштує дорожче. Розглянемо детальніше розцінки.

Вид послуги Вартість
Участь у слідчих діях (допит, обшук і т.д.) Від 800 грн.
Або 500 грн./година
Судове засідання Від 1400 грн.
Терміновий виклик Від 1500 грн.
Справа «під ключ» За домовленістю

Буває, учасник кримінальної справи прагне заощадити на послугах адвоката. Думає, що для нього це дуже дорого, або взагалі не потрібно. І припускається головної помилки, адже кримінальний процес займає багато часу. Мінімум 1-2 місяці, максимум- не один рік. А якщо не розроблена правова позиція, вибрана неправильна стратегія захисту? Терміни відбуття кримінального покарання ніколи не були короткими. Ви тільки уявіть, скільки грошей можна заробити за цей час? Якщо середня зарплата - мінімум 5000-8000 грн? Напевно більше, ніж коштують послуги кримінального адвоката.

Життя набирає цінності, коли Ви не можете ним розпоряджатися на власний розсуд.
Ваше здоров'я, репутація і свобода коштують набагато дорожче, ніж цифри в таблиці цієї статті.
Запрошую Вас на консультацію. У мене достатньо досвіду у сфері кримінального права, щоб добитися потрібного Вам результату.

TEXT.RU - 100.00%