Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

5 випадків, коли Вам час звернутися до адвоката у сімейних справах.

адвокат у сімейних справахСпочатку Вам може здатися, що захистити свої права і права дитини - не така вже і складна річ. Але… Якщо в цій статті Ви побачите свою проблему, то, ймовірно, Вам все-таки потрібна професійна допомога.

Сім'я, діти - найдорожче, що є у людини. Тому сімейні спори – це дуже напружені і нервові справи. Щоб провести їх з мінімумом втрат і за мінімальний строк, потрібний досвідчений сімейний адвокат. Чим же може допомогти адвокат у сімейних справах?

1. Сімейні спори зазвичай розпочинаються з розлучення. Розірвання шлюбу з дітьми, тобто коли у пари є неповнолітні діти, можливий тільки через суд. Одразу виникає питання: де і з ким мешкатиме дитина. Встановлення місця проживання дитини (з мамою або з батьком) може перетворитися на складний судовий процес, де вже потрібний сімейний адвокат.

2. Коли визначено, з ким мешкає дитина, піднімається питання сплати аліментів на дитину. Хоча вимагати аліменти на дитину можна і знаходячись в шлюбі. У більшості ж випадків стягнення аліментів проводиться після розлучення. Якщо батько не платить - необхідно провести стягнення заборгованості по аліментах через суд. Також будь-яка із сторін може вимагати змінити розмір аліментів. Тому в таких непростих справах, як розмір, порядок нарахування або несплата аліментів, звертайтеся за допомогою до адвоката у сімейних справах.

3. У справах про позбавлення батьківських прав велику роль грає районна опікунська рада. Але навіть якщо вона підтримує позбавлення батьківських прав одного з батьків, то не факт, що суд автоматично винесе таку ухвалу.

4. Встановлення порядку спілкування з дитиною - ще одне завдання для сімейного адвоката. Тому що набагато важче досягти виконання рішення суду, ніж просто його отримати.

5. Встановлення батьківства - так би мовити, "міцний горішок"; тут основний доказ - експертиза ДНК. Якщо батько ухиляється від здачі зразків, то сімейний адвокат захищатиме Ваші інтереси в суді.

P.S. За досвідом наших клієнтів, чим раніше вони до нас зверталися, тим більше заощадили нервів, і швидше досягали результату. Тому запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію!

TEXT.RU - 100.00%