Юридичні послуги для бізнесу, у сфері  сімейного права та нерухомості.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

2 сторони медалі в справах про відшкодування збитку.

стягнення матеріальної та моральної шкоди У цій статті Ви дізнаєтеся про 2 основних етапа процедури стягнення збитку. На жаль, більшість юристів і адвокатів зупиняються тільки на першому. Відшкодування збитку - процедура складна, довга і вимагає від фахівця великих зусиль. Ми Вам покажемо весь шлях від початку і до кінця. Коли Ви вирішите, ми пройдемо його разом, щоб у повній мірі виконати свої зобов'язання.

Існують такі види збитку - збиток здоров'ю і збиток майну, а також -моральный збиток, який може бути наслідком нанесення перших двох видів збитку. Розмір збитку здоров'ю визначається загальною ціною лікування або, в найгіршому випадку, похоронів потерпілого. З майном теж все зрозуміло - залита квартира, розбитий автомобіль (матеріальний збиток при ДТП), пожежа, інше ушкодження або знищення майна з чиєїсь провини. Відносно винуватця і треба провести стягнення збитку, розмір якого встановлюється фахівцем-оцінювачем.

А що ж з відшкодуванням морального збитку? Останнім часом з'явилося багато клінік і приватні фахівці, які роблять експертизу, встановлюють суму відшкодування морального збитку. Але у більшості випадків позивач це робить сам.
Наприклад - моральний збиток при ДТП. Ви не можете швидко доїхати на роботу (може, Ви працювали на цій машині), забрати дружину, дітей, з'їздити на дачу. Ваш нормальний ритм життя порушений: замість того, щоб насолоджуватися їздою на улюбленому авто, Ви повинні бігати по судах, страхових компаніям, СТО. Так от, описуєте ці біди нашому юристові, а він грамотно виражає їх в позові. І вже разом Ви "виводите" суму морального збитку. Як правило, вона не перевищує суму матеріального збитку при ДТП (якщо не було збитку здоров'ю).

А тепер найголовніше - процес про відшкодування морального збитку, як і матеріального, не закінчується винесенням ухвали суду. Адже гроші треба ще і стягнути, тобто отримати "на руки".
Ми завжди боремося до реальної "перемоги", оскільки давно переконалися: задоволений клієнт - це не лише гідний результат роботи, але і запорука матеріального здоров'я самого юриста.

Стягнення боргів - детальніше

TEXT.RU - 100.00%