(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Як можна подати на розлучення онлайн?

Допоможемо сім’ям здійснити розірвання шлюбу онлайн, щоб ви розпочали нове щасливе життя чим скоріше. Навіть якщо один з подружжя проти чи знаходиться за кордоном.

Ми, адвокати «Юркон-ЄС», на власному досвіді знаємо, що сімейне життя іноді просто закінчується, і вже не зклеїти ту «розбиту чашку».
Ви можете довго сумніватись, обирати слушний момент. Але одного ранку ви прокидаєтесь і розумієте – час діяти. І так буде краще для всіх.

1
Що ми пропонуємо вам сьогодні?

1. Звернутися до нас за юридичною допомогою для розлучення онлайн. Це найзручніша форма процесу для вас, і ми готові її реалізувати. Просто подзвоніть нам, якщо ви в Україні, чи напишіть у Вайбер/Телеграм на номер +38 (093) 403-68-83, якщо ви за кордоном. Поспілкуємось і того ж дня почнемо вирішувати вашу задачу.
2. Обрати пакет послуг, який вам потрібен. Ніяких підводних каменів і прихованих оплат!
3. Укладаємо офіційний договір, щоб ви були впевнені в серйозності наших намірів вам допомогти. Обмінюємось потрібними документами, ви вносите кошти, і ми розпочинаємо роботу.

В результаті ви отримаєте рішення суду, що є заміною свідоцтва про розірвання шлюбу онлайн. Оскільки свідоцтва вже не видаються. Рішення суду має таку ж юридичну силу, як і колишнє свідоцтво.

А тепер ознайомтесь із цінами на наші послуги. Під час розмови з адвокатом задавайте додаткові питання, якщо потрібно.

2


Пакет "Базовий" – 7000 грн.


• Належне оформлення ваших наявних документів.
• Складання індивідуальної позовної заяви.
• Подача документів і заяви до суду.
• Моніторинг справи в суді.
• Виступи у суді і захист ваших інтересів особисто адвокатом компанії.
• Отримання рішення суду про розлучення і надсилання його вам.

В пакет "Базовий" входить подарунок! Візьміть 10% знижку на ведення будь-якої справи - аліменти, розподіл майна тощо.


Пакет VIP – 12 000 грн.


Включає всі послуги з пакету «Базовий» і додаткову допомогу.
• Адвокат підготує документи, яких у вас може не бути в наявності. Наприклад, свідоцтва про одруження.
• Адвокат особисто і швидко подасть рішення суду про розлучення до РАЦС. Це фінальний етап, і він необхідний для того, щоб у вас не було ускладнень з банківською системою, нотаріатом, або укладанням нового шлюбу.
• Адвокат надасть безкоштовну консультацію про розподіл майна, сплату аліментів, визначення місця проживання дитини чи позбавлення батьківських прав.
• Від компанії «Юркон-ЄС» ви отримаєте 15% знижку на ведення будь-якої наступної після розлучення справи.
Якщо у вас є інші задачі для адвокатів, в пакеті VIP ми даруємо також 1 юридичний аналіз вартістю від 1500 грн.

3
Розлучення онлайн – це просто, якщо за нього беруться професіонали.

Подивіться на 4 фактори, чому ви залишитесь задоволені нашою співпрацею.

1. Практичний досвід - 18 років. За цей час ми провели сотні справ, і завжди були на боці клієнта. Тільки чесна праця, без хабарів. Досягали результатів виключно за рахунок вмінь і глибоких знань у галузі сімейного права.

2. Ми проводимо щотижневий моніторинг вашої справи у суді, чи не «завернули» її через якісь зміни в законодавстві або в судовому процесі. Так ми контролюємо терміни вирішення вашої задачі і не дозволяємо їх затягувати.

3. Особиста присутність під час судових засідань. Навіть якщо суд відбувається не в Києві, ми завчасно подаємо заяву на відеоконференцію і онлайн захищаємо вашу позицію

4. Говоримо людською мовою про складні речі. Ви будете чітко розуміти, що вам робити, і як ми діємо для задоволення ваших інтересів.

Час летить так швидко! Цінуйте кожну мить і виборюйте своє щастя! Навіть якщо для цього треба розлучитись онлайн, компанія «Юркон-ЄС» готова пройти з вами цей шлях.

Увага, залишилось тільки 9 місць на ведення справ по розлученню у  червні!
Дзвоніть на номер, що бачите вгорі сторінки, або пишіть у Вайбер/Телеграм на номер +38 (093) 403-68-83.