(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

адвокат відгуки, як вибрати адвоката

6 правдивих порад про те, як вибрати адвоката у кримінальних справах.

Згадайте, як Ви приміряєте одяг в магазині. Найчастіше Ви знаєте, що конкретно хочете купити, розумієте, які кольори Вам пасують, скільки готові витратити.
Безумовно, вибір одягу - легше, ніж адвоката у кримінальних справах. Тому що Ви ще до купівлі бачите основні характеристики речі. А коли є необхідність у кримінальному адвокатові, то доводиться діяти практично наосліп. Окрім рекламних заяв, Ви нічого не знаєте про людину, якій потрібно довірити рішення проблем з кримінальною справою.

Тому ми ділимося з Вами практичними порадами, а точніше - цілим комплексом дій .
1. Пошук адвоката в інтернеті за запитом "кращий адвокат у кримінальних справах" покаже багато цікавого, у тому числі людську думку.
2. Запитайте родичів і знайомих: хтось, можливо, вже працював з хорошим адвокатом і залишився задоволений.
3. Отже, Ви визначилися, прийшли на консультацію. Не соромтеся подивитися в адвокатське свідоцтво. А раптом воно видане вчора? Ви ж не хочете, щоб на Вашій справі хтось "набивав шишки"?
4. За кордоном в адвокатське свідоцтво занесена галузь права, в якій працює адвокат, а в Україні - ні. Тому запитаєте, який у нього реальний стаж роботи саме з кримінальними справами.
5. У дисциплінарній комісії адвокатури (за місцем отримання адвокатом свідоцтва) дають інформацію про те, скільки скарг було написано клієнтами.
6. УВАГА! Уникайте так званого "передавача хабарів" і "вирішувача питань".
Зазвичай він відразу натякає на зв'язки в правоохоронній системі, пропонує у всьому зізнатися і швидко "вирішити питання" за певну суму.
Чому ж не радимо працювати з таким адвокатом? Хабар-то з Вас візьмуть, а чи вирішиться питання - 50/50. Гроші можуть "не дійти" до судді або потрібної людини, тому що адвокатові час зробити ремонт в квартирі. Чи несподівано потрібна людина лягає в лікарню, йде у відпустку, звільняється. Чи опонент у справі дасть хабар у більшому розмірі. Є різні причини, через які відносно Вас можуть ухвалити звинувачувальний вирок. Ви ж не хочете ризикнути свободою, нервами, і великою сумою?

Що пропонується Вам в компанії "Юркон-ЄС":
Адвокат Ілляш Ярослав Миколайович. Адвокатське посвідчення видане від 21.06.2001 р.
Досвід роботи в кримінальному праві - 17 років. Активіст і громадський діяч.
Ви можете розраховувати на допомогу адвоката у кримінальній справі від нашої компанії.
Запрошуємо на безкоштовну консультацію!

TEXT.RU - 100.00%