(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Юридичне обслуговування підприємств і підприємців

Комплексне юридичне обслуговування діяльності підприємств, організацій: юридичні консультації з питань господарської діяльності, розробка документації підприємства , перевірка документів на предмет відповідності чинному законодавству. Рішення поточних юридичних питань, у тому числі питань трудового права .

У процесі діяльності будь-якого підприємства, установи, організації, фізичної особи - підприємця завжди виникає безліч юридичних питань і проблем. Мудрі люди кажуть - « якщо ви будете економити на бухгалтерах і юристах, то можна зазнати збитків на сухарях, які передаватимуться вам у в'язницю ». Як показує практика це твердження недалеко від істини. Прикладів тому безліч і всі вони з практики . Наприклад - трудове право, видача зарплати. Багато керівників занадто легковажно ставляться до цих питань, вважаючи їх другорядними - «взяв , та й звільнив », «ну , потрібні гроші на більш важливі проблеми, ніж зарплата» за що часто бувають покарані , аж до порушення кримінальної справи. При постійному юридичному супроводі діяльності, такі питання спочатку відслідковуються, і навіть якщо виникає необхідність когось звільнити, то це робиться грамотно і так, щоб потім ніяких неприємностей не буде.

Важливим також є питання про те , щоб всі договори підприємства, акти прийому - передачі та інші документи діяльності повністю відповідали законодавству . Однак якщо договір повністю відповідає законодавству, це ще не означає, що за цим договором буде все в порядку. У договорі можуть бути закладені логічні та юридичні пастки. Використовуючи прогалини і колізії (невідповідність одного закону - іншому або Конституції) в законодавстві, а також різні виверти вам можуть підсунути договір, який на перший погляд буде ідеальний, але коли дійде суть до справи або до розгляду в суді, ви за голову схопитеся від того, ЩО ви насправді підписали . Важливе питання має правильність складання актів прийому передачі робіт, послуг, товаро - транспортних накладних та інших документів.

Юридическое обслуживание предприятий и предпринимателей. “Э.П.И. Центр” - юридические и адвокатские услугиОдним з найбільш неприємних моментів у будь-якій діяльності є необхідність спілкування з різними контролюючими та правоохоронними органами та їх окремими працівниками. Ось вже про кого намальована картинка - «наша радість від вашого відвідування не знає кордонів» . Але це - сувора необхідність і якщо ці зустрічі проходять у присутності грамотного юриста, результати « зіткнень » з органами вас будуть якщо не радувати, то принаймні не дуже вже засмучувати.