«Юркон-ЄС»- юристи нового покоління:
мінімум пафосу - максимум результату.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Відгуки наших клієнтів - привід для гордості  

Лариса, м. Одеса

Лариса, м. Одеса

Після смерті бабусі мені дісталася квартира на Печерську. Не встигла я ще отримати спадщину, як почалися проблеми. Троюрідний племінник знайшов якогось шахрая, вони зробили генеральне доручення нібито від живої бабусі, і перепродали 2 рази мою квартиру. Слава богу, я вчасно звернулася до юристів по нерухомості; через виконавчу службу вони наклали арешт на цю квартиру. Зараз вже все позаду, велике вам дякую!
Цитата
Микола,  м. Київ

Микола, м. Київ

Хочу висловити вдячність співробітниками компанії "Юркон-ЄС", не дивлячись на те, що справа ще не завершена. Я очолюю автокооператив у Святошинському районі, і починаючи з 2011 року київська влада намагалася нас вижити і позбавити законних прав на землю. Незаконні рішення депутатських сесій, рейдерські захоплення - ми пережили багато чого. Справа була настільки заплутаною і безнадійною, що багато адвокатів не хотіли брати її в роботу. Спробував знайти через інтернет - ввів "адвокат відгуки", переглянув багато інформації. В результаті я вирішив звернутися до вашої компанії, і дуже задоволений якістю нашої співпраці. З часом я зрозумів, що засновник - адвокат Ілляш Я.М. - принципово береться за найцікавіші і складні справи. Тому не дивуюся, що моя справа зараз слухається в 7 різних судах, від адміністративного до Верховного. Я уявляю собі, який це величезний об'єм роботи. Думаю, у нас вийде все-таки відвоювати для членів автокооперативу їх законну власність.
Цитата
Вячеслав, м. Васильків

Вячеслав, м. Васильків

У мене була складна ситуація з дружиною - при розлученні вона вирішила забрати у мене машину. Ми купували її в кредит на ім'я дружини, хоча усі внески робив я зі своєї зарплати. Крім того вона ще хотіла відібрати квартиру моїх батьків. Я сумнівався, що все зайде так далеко, хотів сам розібратися без всяких юристів. Але коли мою машину забрала виконавча служба, я за рекомендацією колеги знайшов хорошу компанію "Юркон-ЄС", і мені дуже сподобалося, як працював з моєю справою юрист. Відгуки - корисна річ, тому тепер я не переживаю за своє майно.
Цитата
Євген, м. Бровари

Євген, м. Бровари

Шукав юриста, знайома порадила звернутися до компанії «Юркон-ЄС». З дружиною розлучився, в шлюбі був побудований двоповерховий будинок. Я сам будівельник, тому своїми руками і будував. Ще в шлюбі дружина переписала на мене землю на якій все побудовано, не хотіла займатися документами. Після розлучення були змінені замки і додому я попасти не міг. Юристи допомогли скласти позовну заяву і проконсультували по всім питанням, представляли мої інтереси в суді.
Колишня дружина подала зустрічний позов про те, щоб визнали недійсними акти сільської ради про передачу мені земельної ділянки та акт про приватизацію. В вимогах їй відмовили, зараз чекаємо засідання суду і задоволення мого позову. Дуже вдячний справжнім професіоналам своєї справи.
Цитата
Сергій, м. Київ

Сергій, м. Київ

У мене, директора ТОВ «ОСВ Практик» виникли питання щодо взаємовідносин з Державною фіскальною службою, а саме неправомірне нарахування податковою службою податків та штрафів. Мені порекомендували звернутись до адвокатської компанії «Юркон-ЄС». Після співпраці с адвокатами, я переконався, що звернувся саме туди, де мені допомогли скласти позовну заяву, обґрунтовано звернутись з позовними вимогами до суду, який успішно був виграний на мою користь.
Також, у моїй справі були пройдені судові процеси в апеляційній та касаційній інстанції, які також були звернені на мою користь, оскільки податкові органи не врахували ряд особливостей щодо нарахування податків, не врахували первинну бухгалтерську документацію підприємства. Тому, я дуже вдячний справжнім професіоналам своєї справи і тісно співпрацюю з ними по теперішній час.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Захисний код
Оновити