«Юркон»- юристи нового покоління:
мінімум пафосу - максимум результату.
(099) 772-55-52
(098) 200-55-52

Відгуки наших клієнтів - привід для гордості  

Лариса, м. Одеса

Лариса, м. Одеса

15.10.2015, 14:11
Після смерті бабусі мені дісталася квартира на Печерську. Не встигла я ще отримати спадщину, як почалися проблеми. Троюрідний племінник знайшов якогось шахрая, вони зробили генеральне доручення нібито від живої бабусі, і перепродали 2 рази мою квартиру. Слава богу, я вчасно звернулася до юристів по нерухомості; через виконавчу службу вони наклали арешт на цю квартиру. Зараз вже все позаду, велике вам дякую!
Цитата
Микола,  м. Київ

Микола, м. Київ

20.12.2015, 10:27
Хочу висловити вдячність співробітниками компанії " Юркон", не дивлячись на те, що справа ще не завершена. Я очолюю автокооператив у Святошинському районі, і починаючи з 2011 року київська влада намагалася нас вижити і позбавити законних прав на землю. Незаконні рішення депутатських сесій, рейдерські захоплення - ми пережили багато чого. Справа була настільки заплутаною і безнадійною, що багато адвокатів не хотіли брати її в роботу. Спробував знайти через інтернет - ввів "адвокат відгуки", переглянув багато інформації. В результаті я вирішив звернутися до вашої компанії, і дуже задоволений якістю нашої співпраці. З часом я зрозумів, що засновник - адвокат Ілляш Я.М. - принципово береться за найцікавіші і складні справи. Тому не дивуюся, що моя справа зараз слухається в 7 різних судах, від адміністративного до Верховного. Я уявляю собі, який це величезний об'єм роботи. Думаю, у нас вийде все-таки відвоювати для членів автокооперативу їх законну власність.
Цитата
Вячеслав, м. Васильків

Вячеслав, м. Васильків

13.03.2016, 12:28
У мене була складна ситуація з дружиною - при розлученні вона вирішила забрати у мене машину. Ми купували її в кредит на ім'я дружини, хоча усі внески робив я зі своєї зарплати. Крім того вона ще хотіла відібрати квартиру моїх батьків. Я сумнівався, що все зайде так далеко, хотів сам розібратися без всяких юристів. Але коли мою машину забрала виконавча служба, я за рекомендацією колеги знайшов хорошу компанію " Юркон", і мені дуже сподобалося, як працював з моєю справою юрист. Відгуки - корисна річ, тому тепер я не переживаю за своє майно.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Захисний код
Оновити
Ви вже йдете?
Якщо не знайшли необхідну інформацію, замовте дзвінок і наші фахівці зв'яжуться з Вами в найближчі хвилини.

Замовити дзвінок

Ваше ім'я?

Вкажіть телефон без "-" або букв